Strašna tragedija: Vozač izgorio u vozilu nakon udara u stup

U subotu oko 18:40 sati Jelengradsku ulicu u Popovači zadesila je teška prometna nesreća sa smrtnim ishodom. Prema izvješću Policijske uprave sisačko-moslavačke, vozač automobila kutinskih registracijskih oznaka izgubio je kontrolu nad vozilom prilikom pretjecanja, sletio s kolnika i završio u odvodnom kanalu, piše Danica.hr.


Nakon slijetanja, automobil je udario u betonski stup javne rasvjete te se prevrnuo na krov. Uslijed udara došlo je do zapaljenja vozila koje je u potpunosti izgorjelo. Vozač je ostao zarobljen u automobilu i smrtno je stradao u požaru.

Očevid na mjestu nesreće vodila je zamjenica županijske državne odvjetnice, a promet Jelengradskom ulicom bio je obustavljen od 19 do 23:10 sati te se odvijao obilazno.

Tijelo je prevezeno u sisačku Opću bolnicu gdje će se provesti obdukcija i DNK analiza radi utvrđivanja identiteta smrtno stradale osobe.

Policija nastavlja s kriminalističkim istraživanjem kako bi se utvrdile sve okolnosti ove tragične nesreće.

Kotlići zapalili Štrigovu: Tko ima najbolji bograč?

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE