NOGOMET: Međimurje ugostilo Rudar, Graničar (K) Podravinu

Međimurski trećeligaši krenuli su s odigravanjem kontrolnih utakmica. Prvi su na teren izašli Međimurje i Graničar (K) koji su ugostili Rudar i Podravinu.

Na terenu s umjetnom travom SRC Mladost, čakovečko Međimurje ugostilo je Rudar iz Murskog Središća. Gosti su pobijedili golom Petra Ratajca  u posljednjoj četvrtini susreta rezultatom 0:1. Obje ekipe nastupile su u nekompletnim sastavima i obzirom na početak priprema pružile solidnu igru.


U Kotoribi u prvom pripremnom susretu domaćini, ekipa Graničara, slavila je rezultatom  3:2 protiv Podravine iz Ludbrega. Gosti su prvi došli u vodstvo, no Graničar preokreće rezultat. Golove za domaću ekipu zabili su Mihael Vlah, Domagoj Dežđek i Dario Nađ.

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE