Ivor i Noel oprostili se od vrtića uz posebnu poruku

Ivor Toplek i Noel Buhanec iz Mačkovca polaznici su Dv Cipelica, Po Mrav Mačkovec. Danas su po posljednji put nastupili kao vrtićarci, a imaju i posebnu poruku.


Žele se zahvaliti svojim tetama Branki, Dijani, Mariji i Marijani koje su kroz svu ovo razdoblje provedeno u vrtiću na njih ostavile samo lijepe uspomene i još jednom im hvala na tome,a isto tako i teti kuharici Sanji koja im je svaki dan posluživala hranu da postanu tako “veliki”.

Danas su u Cetru za kulturu Čakovec imali svoj posljednji vrtićki nastup i postali su mali maturanti. Mi im u školskim klupama želimo puno uspjeha i sreće u novom životnom razdoblju.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE