6.5 C
Ponedjeljak, 27 ožujka, 2023

4.NL: Dinamo(P) bolji u derbiju, gostujući porazi Sloge i Centrometala

U derbiju međimurskih klubova u Palovcu je domaćin savladao gostujuće Nedelišće u drugom poluvremenu i preskočio ih na tablici. Golove za oslabljeni Dinamo postigli su Marčec u 58. i Gajnik u 62. minuti.

Nakon vodstva Ivančice 2:0 igrači Centrometala nakratko su se vratili u igru u 51. minuti golom Šostarića. No do kraja još dva gola domaćina za pobjedu 4:1.

Čakovečka Sloga se također vraća s gostovanja s četiri gola u mreži. Bolja od njih u Turčinu je bila Dubravka-Zagorac rezultatom 4:0.

Četvrti subotnji susret koji je trebao biti derbi kola između Omladinca i Bednje nije odigran jer je kod jednog igrača Omladinca potvrđen koronavirus.

U nedjelju se trebaju odigrati još četiri susreta 17. kola s početkom u 17 sati, a sastaju se:

Dinamo (D) – Zelengaj, Jalžabet – Nedeljanec, Međimurec – Mladost (SM), Plitvica – Mladost Komet. (d)