Antonia Ružić bez polufinala u Monastiru

Najbolja međimurska tenisačica Antonia Ružić nije uspjela ući u polufinale ITF turnira u tuniskom Monastiru.

Bolja od nje bila je 4. nositeljica Finkinja Anastasia Kulikova u dva seta 7:6 (2), 6:4.

Ponovno je Antonia u prvom setu proživljavala pravu dramu, a završen je nakon tie – breaka. Vodila je Antonia u tri navrata prvog seta (0:1, 1:2 i 4:5), dok je u tie breaku imala samo početno vodstvo, dok je nastavak pripao Kulikovoj, 537. igračici na svijetu.

Međimurska predstavnica dobro je ušla u drugi set te povela 2:0. Nakon toga, budi se Finkinja te sa pet gameova zaredom dolazi do vodstva od 5:2. Antonia se ne predaje te smanjuje rezultat na 5:4. No, u posljednjem gameu u ovom meču Kulikova potvrđuje svoju snagu za konačnu pobjedu i ulazak u polufinale. (nl, dz)