4.4 C
Utorak, 16 travnja, 2024

Velika pobjeda Centrometala

Odbojkaši Centrometala ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu. Tek pedesetak gledatelja došlo je vidjeti sraz protiv posljednjeplasirane Marsonije. Očito oni nisu bili veliki magnet za gledatelje. I očekivano nije ta utakmica potrajala, svega 65 minuta.

OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 3 : 0 (25:19, 25:17, 25:18)

Od početka susreta Centrometal je zagospodario terenom. Na polovici seta 16:8. Peterlin je bio nezaustavljiv, Vincek dobar na servisu, ostali su to pratili. Marsonia je do kraja malo popravila dojam. Prvi set završava 25:19. U drugom setu Centrometal je poveo 12:3. Vidjela se velika razliku u kvaliteti momčadi. Nakon toga opet Brođani malo popravljaju dojam ali nisu mogli bolje od gubitka sa 25:17. Trener Novak minutažu je davao svim svojim igračima. U trećem setu Međimurci su opet brzo poveli 11:4, kasnije 17:9. Gosti opet to malo popravljaju za konačnih 25:19.

Ovom pobjedom Centrometal i dalje drži četvrto mjesto na tablici sa pobjedom manje od trećeplasirane Ribole Kaštele i sa tri pobjede više od Kitro Varaždina. Kako je do doigravanja ostalo svega četiri kola jasno je da su Međimurci jako blizu doigravanja i plasmana u europske kupove.

U sljedećem kolu Centrometal gostuje upravo kod Kaštele. Bitna utakmica za obje momčadi. Ili će Dalmatinci osigurati treće mjesto ili će se situacija dodatno zakomplicirati.

Centrometal: Šućur, Vincek, Lučić, Juras, Martinko, Krstanović, Novak, Jengić, Peterlin, Zelenika, Radoš, Leo i Vanja Marciuš, Vuk (trener Novak)