U Svetom Martinu na Muri postavljena je nova ograda i rasvjeta uz sportske terene tako da će sportaši moći trenirati i po mraku.
Inovacije za sportaše
Prošle je godine Općina Sveti Martin na Muri na Sportskom parku NK Polet izgradila Streetball igralište i Outdorfitness/street workout vježbalište za sve mještane i sportaše vrijednosti gotovo 100.000 EUR.
S time da je veći dio sufinanciran sredstvima dobivenim prijavama na natječaj Hrvatske lutrije i Ministarstva turizma i sporta, a ovih je dana uz nesebičnu pomoć članova NK Polet postavljena i ograda oko tih terena.
Solarna rasvjeta
Također je postavljena i solarna rasvjeta te je time omogućeno korištenje terena i po mraku.
Općina planira i ubuduće razvijati sadržaje na Sportskom parku pa je tako ishođena građevinska dozvola za izgradnju tribina s nadstrešnicom za koju se planiraju sredstva osigurati preko natječaja Ministarstva turizma i sporta ili EU fondova.
U pripremi su novi projekti
U pripremi je ishođenje dokumentacije za treće pomoćno nogometno igralište, a projekat će se prijaviti na raspisani Natječaj LAG-a Međimurski doli i bregi.
Također se paralelno s time vode razgovori i o postavljanju nove rasvjete na glavnom terenu kako bi se omogućilo igranje nogometnih utakmica i po mraku.








> Poziv na solidarnost i zdravstvenu skrb za sve