Danas, 26. prosinca, u Domu kulture u Žiškovcu, nije nedostajalo divnog programa, ljudi i druženja.

Uz veselje i božićno raspoloženje domaćini iz KUD-a Ziškovec su pokazali, uz svoje goste iz KUD-a Selnica, raskoš svog talenta, dobru organizaciju i domaćinstvo.
Svojim programom već su tradicionalno završili organizaciju manifestacija u Žiškovcu za ovu godinu, a svojim članovima, mještanima te podupirateljima dali priliku da zajedno proslave još jednu godinu njihovih odličnih nastupa i manifestacija.
Izvor i foto: Ljerka Cividini – FB
































