Udruga sudaca Međimurskog nogometnog saveza jučer je na svom redovitom sastanku imala i svečani dio.
Naime, Udruga sudaca uručila je zahvalu umirovljenom Željku Bacingeru, bivšem sucu i delegatu koji se od nogometa oprostio 17. lipnja u Nedelišću.
Plaketu zahvale za doprinos u sudačkoj organizaciji uručio mu je predsjednik Udruge nogometnih sudaca Igor Križarić.







