Pobjednički kroz Slavonski Brod

Odbojkaši Centrometala odlično su ušli u novu sezonu. Prvo kolo donijelo im je gostovanje u Slavonskom Brodu. Tamošnja Marsonia značajno se pojačala za novu sezonu i iskazala ambicije da se bori za vrh Superlige. Isto kao i Centrometal.

Međimurci su krenuli u sastavu Juras i Peterlin kao primači, Zelenika i Šućur kao srednjaci, korektor Rendić, tehničar Martinko i libero Radoš. Centrometal je na početku utakmice poveo 4:0. Domaći su to brzo stigli i poravnato je 9:9. Sa par blokova Međimurci se odvajaju i vode 15:10. Tu prednost zadržavaju do završnice. Približili su domaćini na 21:23. Više od toga nisu mogli, set završava 25:22 za Centrometal. Početkom drugog seta ekipe se izmjenjuju u vodstvu sve do 10:9 za Brođane. Ali nakon toga postoji samo Centrometal koji serijom od 9:0 rješava pitanje i tog seta. Domaći nikako da prođu, zaustavljao ih je odličan blok gostiju. Nakon toga odrađivanje posla za 25:17. U trećem setu Centrometal je poveo 11:7 i već tu je bilo očito da bodovi idu za Međimurje. Prednost je samo rasla do konačnih 25:15.

Bila je to uvjerljiva partija črečanskog sastava koji nije imao slabu točku. Time su se potvrdile najave da Centrometal ima odličnu ekipu ove sezone i da se mnogo može očekivati od njih.

MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 0 : 3 (22:25, 17:25, 15:25)

U slijedećem kolu Centrometal je domaćin momčadi Rovinja. Utakmica se igra u subotu 7. listopada sa početkom u 19 sati u dvorani osnovne škole u Strahonincu. Ulaz je besplatan.