Pioniri i kadeti poraženi u Solinu

Utakmicama u srijedu započela je 1. HNL za pionire i kadete. Već četvrtu sezonu zaredom dio prvoligaške priče su i mladi nogometaši NŠ Međimurje – Čakovec.

U prvom kolu odmah su morali na daleko putovanje u Solin. Prvi su na teren izašli pioniri koji su nakon 70 minuta igre poraženi 2:0. Oba pogotka za domaćine postigao je Petar Perko.

Međimurje: Peras, Obadić, Novak, Skoko, Martinčević, Novinščak, Žerjav, Aruadovski, Košir, Perc, Orehovec (Jukić, Hrastić, Tučić, Kralj, Posavec, Bratković, Kadrija)

Identičnim rezultatom kao i mlađi kolege, poraženi su kadeti. Njima su u 8. i 90. minuti presudili Šimičić, odnosno Čavala.

Međimurje: Marciuš, Meglić, Horvat, Čalopek, Jaklin, Janušić, Tomašić, Lesjak, Vurušić, Kuzma, Ladika (Hozjan, Sabolčec, Farkaš, Lukman, Fijačko, Baciner)

U sljedećem kolu Međimurci dočekuju Istru.