Održan Kup Međimurja u sportskom ribolovu

U nedjelju 30.04.2023. godine  na vodi „Stara Mura“ u Žabniku i Retencija Selnica je održan Kup Međimurske županije u lovu ribe udicom na plovak za juniorke, juniore, seniorke i seniore.

Kup županije je izlučno natjecanje za odlazak na natjecanje 3. Zone i dalje završnicu Kupa HŠRS u Bilju.

Domaćin natjecanja bio je „Čikov“ Sv. Martin na Muri i „Mura“ Murski Središće.

Postignuti  rezultati:

Juniorke

Ekipno: 1. Smuđ Goričan, 2. TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 3. Glavatica Futtura Sensas Prelog

Nastupila je i ekipa Klen Sveta Marija i sve četiri ekipe su izborile plasman na natjecanje 3. Zone u Ivancu

Pojedinačno

Sektor A:  1. Dora Kolmanić – TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 2. Stela Horvat – Smuđ Goričan

Sektor B: 1. Iva Bašnec – Smuđ Goričan, 2. Antonia Stančić – Glavatica Futtura Sensas Prelog, 3. Hana Horvat – TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Sektor C: 1. Lea Potarić – Glavatica Futtura Sensas Prelog, 2. Nina Horvat – Smuđ Goričan, 3. Karla Lesinger – TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Juniori

Ekipno: 1. Klen Sveta Marija, 2. TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 3. Som Kotoriba

Navedene tri ekipe su izborile plasman na natjecanje 3. Zone u Ivancu

Pojedinačno

Sektor A:  1. Dino Slaviček – Klen Sveta Marija, 2. Patrik Kovač – TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 3. Antonia Strbad – Som Kotoriba

Sektor B: 1. Nikola Mađerić – Klen Sveta Marija, 2. Lovro Rodek – Som Kotoriba, 3. Arijan Kočiš- TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Sektor C: 1. David Perčić – TSH Sensas Matchfishing Čakovec,  2. Fran Šipek – Klen Sveta Marija, 3. Marsel Embreuš – Som Kotoriba

Seniorke

Ekipno: 1. Drava Donji Mihaljevec, 2. Klen Sveta Marija, 3. TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Nastupila je i ekipa Glavatica Futtura Sensas Prelog i sve četiri ekipe seniorki su izborile plasman na natjecanje 3. Zone u Ivancu

Pojedinačno

Sektor A:  1. Simona Vlašić – Klen Sveta Marija, 2. Petra Tomić – Glavatica Futtura Sensas Prelog, 3. Patricija Cikuš – Drava Donji Mihaljevec

Sektor B: 1. Iva Betlehem –  TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 2. Marijana Mutak – Drava Donji Mihaljevec, 3. Biljana Baksa Cvetanović – Klen Sveta Marija

Sektor C: 1. Sara Strbad – Drava Donji Mihaljevec, 2. Lidija Orač – Klen Sveta Marija, 3. Robertina Zdravković – TSH Sensas Matchfishing Čakovec.

Seniori

Ekipno: 1. Mura Mursko Središće, 2. Som Kotoriba, 3. Klen Sveta Marija

Nastupilo je 15 ekipa, a sedam prvoplasiranih su izborile nastup na natjecanju 3. Zone.

To su uz tri prvoplasirane : 4. Smuđ Draškovec, 5.Amur Nedelišće, 6. Smuđ Goričan, 7. Glavatica Futtura Sensas Prelog

Pojedinačno

Sektor A:  1. Ivan Gudlin – Smuđ Goričan, 2. Goran Lipić – Linjak Palovec, 3. Marko Jagec – Amur Nedelišće,

Sektor B: 1. Ranko Kovač – TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 2. Stjepan Klobučarić – Čakovec, Čakovec, 3. Neven Dvorski – Amur Nedelišće

Sektor C: 1. Mensur Rošić – Mura Mursko Središće, 2. Boris Klarić – Črnec Donji Hraščan, 3. Darko Kolarić – Klen Sveta Marija.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE