6.7 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

Odličan vikend Plavih

U subotu su u dvorani OŠ Mursko Središće svoje utakmice igrali prva ekipa odbojkašica i odbojkaši Plavih.

Plave su dočekale ekipu Ivanić Grada. Domaće igračice odlično otvaraju meč, od početka vode i tu prednost povećavaju. Uvjerljivo dobivaju set sa 25:7. Drugi set gošće igraju puno bolje nego prvi, a kod Plavih dolazi do grešaka na servisu i u obrani. Ulazi se u napetu završnicu. Plave su ipak spretnije i dolaze do 2:0 rezultatom 25:22. Treći set je još izjednačeniji. Ali Plave i taj set osvajaju sa 28:26 i zasluženo dolaze do pobjede 3:0. Nakon 7 odigranih utakmica Plave imaju omjer od 4 pobjede i 3 poraza.

Nakon odbojkašica, igrali su odbojkaši koji su dočekali ekipu Vinice. Vinica je trenutno najslabija momčad lige pa su Plavi dali priliku igračima koji su manje igrali. U ovoj neatraktivnoj odbojkaškoj utakmici s puno grešaka Plavi su bili bolji i osvajaju nova 3 boda rezultatom 3:1. Vinici za utjehu ostaje drugi osvojeni set ove sezone, a Plavi pobjedom dolaze na 3. mjesto.