18.9 C
Petak, 29 ožujka, 2024

Nedelišćanke pobjednički kroz Veliku Goricu

Nakon dva uzastopna poraza odbojkašice Nedelišće Eltinga gostovale su kod HOK Gorica.

Od samog početka pokazale su drugačiji pristup i to je odmah dalo rezultat. U prvom setu bile su jako dominantne i dobile ga sa 25:10. Loš ulazak u drugi set i Gorica je povela 11:5. No brzo su Nedelišćanke posložile svoje redove i vode već sa 13:12. Ubrzo su otišle na četiri poena prednosti, igrale sigurno i drugi set dobile 25:18.

U trećem setu Nedelišće je brzo otišlo na pet poena prednosti, održavale to i set bez veće drame dobile sa 25:22. Ovom pobjedom Nedelišće je skočilo na peto mjesto na tablici.

U slijedećem kolu favoriti su protiv ekipe Olimpik 2 iz Zagreba. Utakmica se igra u Atonu u subotu od 16,30 sati.