Nedelišćanke pobijedile favorizirane Zagrepčanke

Odbojkašice Nedelišća i četvrti put zaredom pobjedile su kod kuće rezultatom 3:2.


Odlično su krenule u utakmicu protiv favoriziranih Zagrepčanki. Prvi set je domaćima sve polazilo za rukom i set im je pripao sa 25:17. Nastavile su tako i u drugom setu u kojem su vodile 24:21. No u ključnim trenucima nisu uspjevale proći u napadu i gošće su poravnale.

Treći set je dugo bio u egalu. Nedelišće je vodilo 16:15 ali je završnica uvjerljivo pripala Zagrepčankama. Sličan je bio i četvrti set. Poravnato do 15:15. Poveo je Medveščak 20:16 i bio blizu pobjede. No ovaj put su Nedelišćanke bolje u završnici. U petom setu Zagrepčanke su vodile 10:8. Ali domaće su bile odlučne da dobiju susret, Cmrečnjak je prošla ključne lopte za vodstvo.

Na ruku Međimurkama je išlo to što su Zagrepčanke promašile zadnja dva servisa i utakmica završava 15:13 za Nedelišće Elting.

Sada Nedelišćanke imaju skor 8-10 i četiri kola do kraja tri su pobjede prednosti ispred zone ispadanja.

Nedelišće: Herman, Mandir, Cmrečnjak, Sanda, Ana i Iva Novak, Baksa, Žižek, Treska, Hajdinjak, Barlović, Vidović, Novaković, Mesarić (trener Kirić)

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE