MSTC Čakovec i dalje bez pobjede

Igrači MSTC Čakovca su u subotu kao domaćini u dvorani III Osnovne škole igrali protiv osječkoga Vodovoda, a u nedjelju protiv Cibalije iz Vinkovaca i obje utakmice izgubili s po 3:0 pa su i dalje bez pobjede.

Osječani su za njih bili nepremostiva prepreka, a veći otpor je Filip Godina, koji je Josipu Arbanasu oduzeo jedan set dok su slab otpor pružili Matija Barić Mariu Baneku i Filip Godina Luki Fućecu. Protiv pak Vinkovčana u čakovečkom sastavu je Matija Barić uspio dobiti dva seta protiv pred dvije sezone igraču u njihovom sastavu Jakovu Jakeliću, u dva je seta dobar otpor pružio Godina Davoru Lončaru , a blizu trećega seta ravnopravan Josipu Jerkoviću bio Filip Panić.

U dosadašnjem dijelu prvenstva čak je osam utakmica odgođeno zbog pandemije COVIDA-19 pa je tablica nakon pet odigranih kola vrlo manjkava, a u njoj takvoj se MSTC Čakovec nalazi na 11. poziciji.

Rezultati: Dugo Selo – Donat 3:0, Požega – STK Zagreb 0:3, STARR – Cibalia 3:1, MSTK Čakovec – Vodovod 0:3 (Barić – Banek 0:3, Panić – Fućec 0:3, Godina – Arbanas 1:3, sudac: Mladen Vidović, Mihovljan), Split – Pula 1:3, Libartas Marinkolor – GSTK Zagreb 3:2, Dugo Selo – STK Zagreb 3:2, Požega – Donat 2:3, STARR – Vodovod 3:2, MSTC Čakovec – Cibalia (Godina – Lončar 0:3, Barić – Jakelić 2:3, Panić – Jerković 0:3, sudac: Mladen Vidović, Mihovljan), Split – GSTK Zagreb 1:3, Libertas Marinkolor – Pula 3:0.