4 C

Međimurec bez problema u finalu Kupa gdje ga čeka Graničar (K)

Nogometaši Centrometala, na svom terenu u Macincu, nisu uspjeli sačuvati prednost iz prvog susreta u polufinalu Kupa MNS-a u susretu s Međimurcem.

Igrači Međimurca već u prvom dijelu anulirali su vodstvo Centrometala iz prve utakmice. Prvo je iskusni Bojan Vručina  u 26. minuti sa nekih 25 metara pogodio za 0:1, da bi šest minuta kasnije nakon smušenosti domaće obrane Patrik Kirić naletio na povratnu loptu i povećao na 0:2.

Utakmica je riješena početkom drugog dijela u 52. minuti kada za 0:3 glavom zabija Patrik Kirić, koji se još jednim , svojim trećim, golom u 72. minuti prometnuo u junaka utakmice za konačnih 0:4 i prolaz Međimurca u finale.

Tako će se u finalu Kupa Nogometnog saveza Međimurja “Za prvih 1000 dana djetinjstva” snage odmjeriti Međimurec (Dunjkovec/Pretetinec) i Graničar (Kotoriba). Ždrijebom će se odrediti tko će biti domaćin prve utakmice 7. lipnja, dok je uzvrat finala 21. lipnja.