Kolarić sudio u Irskoj

Iako Hrvatska nogometna liga počinje ovog vikenda, Patrik Kolarić već je duže vrijeme u punom pogonu.


Jučer je bio u Republici Irskoj gdje je sudio uzvratni susret kvalifikacija za Konferencijsku ligu između irskog Dundalka i gibraltarskog Bruno Magpiesa. U samom susretu slavio je domaćin s 3:1 koji je s ukupnnim rezultatom 3:1 prošao u daljnju fazu natjecanja.

Na samom susretu Kolarić je podijelio pet žutih kartona. Za međimurskog suca ovaj vikend nema odmora jer je već u nedjelju četvrti sudac na susretu Lokomotive i Istre 1961.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE