Kamere na cestama postaju naša svakodnevnica. Nažalost, sve to samo zbog vozača koji ne poštuju prometna pravila.
Kamera se danas postavlja i u Orehovici tako da ni tamo više nema stiskanja papučice gasa do daske. Međutim, praksa nam govori da čak ni one pojedincima ne smetaju te da nastavljaju s obijesnom vožnju. Naravno, tako dugo dok se , nažalost, ne dogodi tragedija.







