23.3 C
Čakovec
Nedjelja, 14 travnja, 2024

Održan Kup Međimurske županije u ribolovu udicom na plovak – izlučno natjecanje za Kup HŠRS

U nedjelju 30. travnja, na vodi “Stara Mura” u Žabniku i Retencija Selnica održan je Kup Međimurske županije u lovu ribe udicom na plovak za juniorke, juniore, seniorke i seniore.

Natjecanje je bilo izlučno, što znači da su najbolji ribolovci izborili pravo sudjelovanja na natjecanju 3. Zone te potom i na daljnjoj završnici Kupa HŠRS u Bilju.

Domaćini natjecanja bili su ribolovni klubovi “Čikov” Sv. Martin na Muri i “Mura” Mursko Središće.

U nastavku donosimo postignute rezultate:

Juniorke

Ekipno:
1. Smuđ Goričan
2. TSH Sensas Matchfishing Čakovec
3. Glavatica Futtura Sensas Prelog

Juniorke – Šmuđ Goričan

Nastupila je i ekipa Klen Sveta Marija i sve četiri ekipe su izborile plasman na natjecanje 3. Zone u Ivancu

Pojedinačno

Sektor A:
1. Dora Kolmanić – TSH Sensas Matchfishing Čakovec
2. Stela Horvat – Smuđ Goričan

Sektor B:
1. Iva Bašnec – Smuđ Goričan
2. Antonia Stančić – Glavatica Futtura Sensas Prelog
3. Hana Horvat – TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Sektor C:
1. Lea Potarić – Glavatica Futtura Sensas Prelog
2. Nina Horvat – Smuđ Goričan
3. Karla Lesinger – TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Juniori

Ekipno:
1. Klen Sveta Marija
2. TSH Sensas Matchfishing Čakovec
3. Som Kotoriba

Juniori – Klen Sveta Marija

Navedene tri ekipe su izborile plasman na natjecanje 3. Zone u Ivancu

Pojedinačno

Sektor A:
1. Dino Slaviček – Klen Sveta Marija
2. Patrik Kovač – TSH Sensas Matchfishing Čakovec
3. Antonia Strbad – Som Kotoriba

Sektor B:
1. Nikola Mađerić – Klen Sveta Marija
2. Lovro Rodek – Som Kotoriba
3. Arijan Kočiš- TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Sektor C:
1. David Perčić – TSH Sensas Matchfishing Čakovec
2. Fran Šipek – Klen Sveta Marija
3. Marsel Embreuš – Som Kotoriba

Seniorke

Ekipno:
1. Drava Donji Mihaljevec
2. Klen Sveta Marija
3. TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Seniorke – prve tri ekipe

Nastupila je i ekipa Glavatica Futtura Sensas Prelog i sve četiri ekipe seniorki su izborile plasman na natjecanje 3. Zone u Ivancu

Pojedinačno

Sektor A:
1. Simona Vlašić – Klen Sveta Marija
2. Petra Tomić – Glavatica Futtura Sensas Prelog
3. Patricija Cikuš – Drava Donji Mihaljevec

Sektor B:
1. Iva Betlehem –  TSH Sensas Matchfishing Čakovec
2. Marijana Mutak – Drava Donji Mihaljevec
3. Biljana Baksa Cvetanović – Klen Sveta Marija

Sektor C:
1. Sara Strbad – Drava Donji Mihaljevec
2. Lidija Orač – Klen Sveta Marija
3. Robertina Zdravković – TSH Sensas Matchfishing Čakovec.

Seniori

Ekipno:
1. Mura Mursko Središće
2. Som Kotoriba
3. Klen Sveta Marija

Seniori – Mura Mursko Središće

Nastupilo je 15 ekipa, a sedam prvoplasiranih su izborile nastup na natjecanju 3. Zone.

To su uz tri prvoplasirane : 4. Smuđ Draškovec, 5.Amur Nedelišće, 6. Smuđ Goričan, 7. Glavatica Futtura Sensas Prelog

Pojedinačno

Sektor A:
1. Ivan Gudlin – Smuđ Goričan
2. Goran Lipić – Linjak Palovec
3. Marko Jagec – Amur Nedelišće,

Sektor B:
1. Ranko Kovač – TSH Sensas Matchfishing Čakovec
2. Stjepan Klobučarić – Čakovec, Čakovec
3. Neven Dvorski – Amur Nedelišće

Sektor C:
1. Mensur Rošić – Mura Mursko Središće
2. Boris Klarić – Črnec Donji Hraščan
3. Darko Kolarić – Klen Sveta Marija

 

Izvor, foto: Tajnik SSRDMŽ

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,174FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE