Najmlađe djevojčice ŽRK Zrinski, popularni Minići jučer su sudjelovale na turniru u mini rukometu kojemu je domaćin bila Rukometna akademija Dejan Krtolica iz Slavonskog Broda. Imali su ekipe u godištima 2012. i 2013.
Obje su ekipe izborile finale i tamo tijesno izgubile u zanimljivim utakmicama. Ovime su čakovečke rukometašice još jednom pokazale da se ne moraju bojati za budućnost.
Tara Vrban proglašena je najboljim golmanom u godištu 2012., a Ema Žganec najboljom igračicom finala u godištu 2013. Bravo Tara i Ema!!
– Čestitamo svim igračicama na osvojenim medaljama i trenerici Ljubici Vrbančić koja je još jednom pokazala kako joj u mini rukometu nema ravnoga. Pošto je Gita Šarić bila sprječena na mjesto pomoćne trenerice uskočila je Nela Vrban i osvojila svoju prvu trenersku medalju.
Zahvaljujemo roditeljima koji su ponovno u velikom broju došli bodriti djevojčice u Slavonski Brod. Ovo su i Vaše medalje, poručuju iz ŽNK Zrinski.
Godište 2012.
Grupa:
ZRINSKI – ĐAKOVO 16:1
ZRINSKI – ŽRK BROD 12:8
ZRINSKI – ORAHOVICA 14:11
Razigravanje:
1/2 Finale ZRINSKI – ŽRK SENIA 7:4
Finale:
ZRINSKI – KNEŽOPOLJKA 7:9
Godište 2013.
Grupa:
ZRINSKI – ĐAKOVO 12:7
ZRINSKI – ŽRK SENIA 10:11
ZRINSKI – SLATINA 6:4
Razigravanje:
1/2 Finale: ZRINSKI – RA DEJAN KRTOLICA 12:8
Finale:
ZRINSKI – ŽRK SENIA 11:13







