Dva pogotka Luke Bobičanca

Nogometaši NŠ Mura iz Murske Sobote su na neutralnom terenu, bez prisustva gledatelja, odigrali polufinale slovenskoga kupa protiv ekipe Aluminija iz Kidričeva.

Nakon što su pred četiri dana slavili s 3:1 protiv istoimenog protivnika, u utorak su ponovili taj uspjeh i uvjerljivo slavili s 4:0 i time izborili finale kupa. Velik doprinos u ekipi Mure ponovno je dao naš Međimurec Luka Bobičanec koji je odigrao sjajnu utakmicu te ju je okrunio s dva pogotka.

Mura je povela već u 15. minuti pogotkom Šušnjare. U 55. minuti Bobičanec je postigao svoj prvi pogodak na utakmici i donio 2:0 vodstvo svojoj ekipi. Ekipa iz Murske Sobote tu nije stala, te je pogotkom Maroše u 63. i drugim pogotkom Bobičanca u 83. minuti iz kaznenog udarca potvrdila pobjedu.

Ekipa Mure u finalu čeka boljeg iz dvoboja dvaju drugoligaša Radomlja i lendavske Nafte, a tko god prođe u finale bit će autsajder.