Vatrogaskinje DVD Šandorovec kući donosi srebrnu medalju sa Vatrogasne olimpijade u Švicarskoj!

DVD Šandorovec

Na međunarodnoj vatrogasnoj olimpijadi DVD Šandorovec zauzeo je odlično sedmo mjesto i time osvojio srebrnu medalju za plasman između 6. i 12. mjesta.

Međimurska ekipa sudjelovanje na ovom natjecanju u Švicarskoj u mjestu Martigny izborila je na prošlogodišnjem 13. državnom natjecanju vatrogasne mladeži Republike Hrvatske koje je održano u Zadru kada je među 124 ekipe ostvarila najbolje rezultate u Hrvatskoj.

Mlade vatrogaskinje DVD-a Šandorovec vježbu su izvele za 49 sekundi dok je vrijeme štafete bilo 72 sekunde i 46 desetinki.

Osim vatrogaskinja DVD Šandorovec boje Hrvatske zastupali su i članovi DVD-a Nuštar koji su osvojili izvrsno treće mjesto i kući ponijeli zlatnu medalju. Ukupni pobjednici ove Vatrogasne olimpijade su članovi PGD Zbilje iz Slovenije.