U nedjelju, 17. prosinca Stridonne i Patrik Zamuda nastavljaju božićni niz koncerata u CZK Rudar

Stridonne i Patrik Zamuda u nedjelju 17. prosinca održat će božićni koncert u Centru za kulturu Rudar. Uz ulaznicu za koncert Sestara Husar ulaz slobodan.


U Centru za kulturu Rudar u Murskom Središću ovog nas Adventa čeka niz božićnih koncerata, između ostalih, i onaj Stridonna i Patrika Zamude. Održat će se u nedjelju, 17. prosinca u 18 sati. Poznata ženska vokalna skupina iz Štrigove nastupit će tako uz pratnju domaćeg pijaniste i publici priuštiti poznate glazbene hitove vezane uz veliki kršćanski blagdan i razdoblje Došašća.

Stridonne su na sceni već više od deset godina,  nastupile su po svim velikim i malim pozornicama Međimurja i Republike Hrvatske, a ponose se i izdanim nosačima zvuka.

Patrik Zamuda je pijanističku naobrazbu stekao je naUniversität für Musik und darstellende Kunst Graz  u klasi univ. prof. Mag. Art. Manfreda Tauscha s kojim je držao koncerte u okviru fakulteta i izvan njega, dok je naobrazbu instrumentalne pedagogije stekao kod poznatog svjetskog klavirskog pedagoga prof. Christiana Tarle. Od rujna 2020. godine zaposlen je kao učitelj klavira u Umjetničkoj školi Miroslav Magdalenić Čakovec.

Ulaz na koncert je 4 eura i ulaznice se mogu kupiti putem internet stranice CZK Rudar:

https://czk-rudar.hr/#seats?st=59&po=2023-12-17&kr=422

na blagajni neposredno prije koncerta i u sljedećim terminima

utorak, 12. prosinca od 17.00 – 18.00 sati

srijeda, 13. prosinca od 17.00 do 19.00 sati

četvrtak, 14. prosinca od 16.00 do 18.00 sati

petak, 15. prosinca  od 16.00 do 17.30 sati

subota, 16. prosinca, od 17.00 do 19.00 sati

nedjelja, 17. prosinca, od 16.00 do 18.00 sati

Ukoliko imate kupljene ulaznice za koncert Sestara Husar, ulaznica za Stridonne i Patrika Zamudu besplatna je.

Patrik Zamuda

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE