Susjedi iz Leskovca su nakon 50 godina ponovili fotku iz djetinjstva

Susjedi iz Leskovca su iskoristili Leskovske dane da rekreiraju simpatičnu fotografiju iz njihove mladosti od prije pedeset godina.


Leskovski dani protekle subote su, kao što smo već pisali, bili odlična prilika da se svi posjetitelji i sudionici prisjete starih vremena. Neki su to odlučili shvatiti doslovno, pa su tako braća Robert i Josip Berzak te njihove susjede, sestre Danica Rojko i Božica Krumpić (rođene Sever) iskoristili ovu jedinstvenu priliku da rekreiraju njima dragu fotografiju iz djetinjstva, koja je nastala jednog sličnog vrućeg ljetnog popodneva prije pedeset godina.

Na slici se vide braća Josip i Robert kako sjede u tačkama, dok iza njih stoje sestre Danica i Božica. Robert u ruci drži žuti cvijet.

Nažalost, fotografija se nije mogla rekreirati stopostotno točno, jer su braća Robert i Josip danas malo preveliki da bi obojica stali u tačke. Također, Robert nije mogao pronaći taj isti žuti cvijet pa ga je zamijenio s jednim tirkiznim.

susjedi iz Leskovca

> Simfonijski orkestar HRT-a oduševio publiku u Štrigovi!

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE