Odali počast za poginule branitelje kod spomenika u Selnici

U petak, 10.studenog odana je počast i izmoljena molitva za sve poginule hrvatske branitelje kod spomenika u Selnici.


Hrvatski branitelji na poziv načelnika Ervina Vičevića već tradicionalno odazivaju se na druženje povodom dana stradanja Vukovara i Škabrnje.  Odavanju počasti odazvali su se predstavnici mnogih braniteljskih udruga: Udruga veterana PUMA, veterana Tigrova Međimurske županije, udruge Hvidra Jug Čakovec, udruge veterana 34.Inženjerijske bojne Čakovec, 54.Samostalne bojne Čakovec, HOS Belica, društva Veteran.
Hvala općini Selnica i njihovom načelniku Ervinu Vičeviću za ovo tradicionalno ugodno druženje koje je  održano sa Nikolom Hrenom predsjednikom vijeća općine Selnica u domu u Zavešćaku.
Tekst: Pavo Jazvić
Foto: Općina Selnica

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE