I ove godine je već tradicionalno, na Staru godinu, gradonačelnik Murskog Središća, Dražen Srpak, posjetio dežurne službe u Murskom Središću, Ispostavu Zavoda za hitnu medicinu Mursko Središće i Policijsku postaju Mursko Središće.

Gradonačelnik je dežurnim djelatnicima poželio sve najbolje u Novoj Godini i zahvalio se što svojim radom doprinose sigurnosti i zdravlju građana.


Izvor i foto: GMS







