Gradonačelnik Dražen Srpak posjetio dežurne službe u Murskom Središću

I ove godine je već tradicionalno, na Staru godinu, gradonačelnik Murskog Središća, Dražen Srpak, posjetio dežurne službe u Murskom Središću, Ispostavu Zavoda za hitnu medicinu Mursko Središće i Policijsku postaju Mursko Središće.


Gradonačelnik je dežurnim djelatnicima poželio sve najbolje u Novoj Godini i zahvalio se što svojim radom doprinose sigurnosti i zdravlju građana.

 

Izvor i foto: GMS

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE