Četvrta pobjeda Centrometala

Odbojkaši Centrometala nastavili su sa dobrim igrama. U petom kolu dočekali su zagrebački Medicinar Trnje koji je do tada imao tri pobjede kao i Međimurci.

Krenuli su domaći u sastavu Peterlin, Juras, Vincek, Zelenika, Šućur, Martinko i libero Radoš. I Centrometal je odmah pokazao da želi do pobjede. Peterlin i Juras su bili ubojiti u napadu i Centrometal vodi 9:5 pa 13:8. U drugom dijelu seta gosti su u jednom trenutku na dva poena zaostataka. Centrometal ipak sigurno dolazi do tri set lopte i završava 25:22.

U drugom setu ulazi Lučić. Gosti više ne drže priključak. Centrometal dolazi do 13:5 i samo odrađuje posao za konačnih 25:14.

U trećem setu u igru ulazi i Vuk. Centrometal i dalje mnogo bolji na terenu. Naročito se Šućur isticao blokovima, gosti nemoćni u napadu. Brzo je 14:6 i utakmica je riješena. Utakmicu kuhanjem završava Krstanović za ponovnih 25:14. Dojam je da su Međimurci mnogo lakše od predviđanja došli do pobjede. Sa skorom 4-1 i set razlikom 12:5 sada dijele treće sa Ribola Kaštelom.

U sljedećem kolu Centrometal je opet domaćin. U subotu u Nedelišće dolazi Rijeka a utakmica počinje u 19 sati. Domaći sastav očekuje petu pobjedu.