Centrometal siguran u osmini finala kupa

Odbojkaši Međimurje Centrometala bez većih su problema prošli u četvrt-finale Kupa Hrvatske.

U osmini finala su u Osijeku bili bolji od tamošnjeg drugoligaša Željezničara sa 3:0.
Domaći su se držali do 5:5. Tada se Međimurci odvajaju i sredinom seta vode 15:9. No slijedi opuštanje. Stali su Juras i Lučić u napadu i Željo vodi već kod 17:16. U završnicu se ipak ulazi sa malom prednošću međimurske momčadi. Nakon greške na servisu domaćih igrača Centrometal dolazi do 24:22. Domaći spašaju prvu set loptu. Na drugoj Juras ne prolazi u napadu ali potom upravo on blokira Sabadija za 25:23.
I to je bilo sve od nekakve neizvjesnosti u utakmici.

Drugi set Centrometal vodi 5:0, 9:2, 13:4. Potpuno neravnopravna igra u kojoj su domaći do kraja seta skupili svega osam poena.

I treći set od početka 6:2 za goste. Kasnije je razlika samo povećavana pa i ovaj set vrlo uvjerljivo sa 25:12 ide ekipi trenera Novaka.

U ovoj fazi natjecanja uvjerljivi su bili i svi ostali nositelji. Tako će Centrometal u srijedu 8. prosinca biti domaćin utakmici četvrtfinala. Protivnika će saznati 26. studenog a mogući protivnici su zagrebačka Mladost, Ribola Kaštela, osječka Mursa ili Split.