Centrometal siguran protiv Siska

Dan nakon pobjede nad Rovinjom odbojkaši Centrometala gostovali su u Sisku.

Dobro su ušli u utakmicu i poveli 4:0. Sredinom seta imali su i dalje četiri poena prednosti. Brzo su to Sišćani stigli i od 17:16 igra se poen za poen sve do kraja seta. Nitko nije dobivao poene na svoje servis. Tako su Međimurci propustili dvije set lopte, treću ipak nisu i sa 27:25 Centrometal dolazi do prednosti. Drugi set bolje otvara domaćin i vodi 6:2. Brzo su Međimurci to okrenuli, sredinom seta imali su već 12:9. Prednost je i povećana na 19:13 i bez većih problema dobivaju i ovaj set sa 25:15. Cijeli treći set Centrometal je vodio od dva do četiri poena prednosti. Na kraju su prokockali vodstvo od 22:18. Kod 22:22 minuta odmora dala je rezultata, tri poena zaredom donijela su pobjedu od 3:0.

Jako dobar vikend za črečansku momčad koja je ostvarila 6 bodova. Nakon dvije utakmice ovog vikenda naporno će biti i narednog tjedna kad u srijedu gostuju kod Mladosti u Zagrebu, a u subotu od 20 sati dočekuju Rijeku.