Čakovečki streličari sa 5 medalja potvrdili formu u Sesvetama

Streličari čakovečkog kluba Katarina Zrinski na turniru u Sesvetama osvojili su 5 medalja i time potvrdili svoju formu uoči Državnog prvenstva.

Streličarski klub Sesvete bio je organizator posljednjeg streličarskog turnira pred održavanje državnog prvenstva za djecu do 14 godina koje je na rasporedu 9.9.2023. u Varaždinu. Na ovom turniru nastupilo je oko 80 streličara iz čitave Hrvatske a iz našeg kluba Katarina Zrinski Čakovec nastupilo je 7 natjecatelja i osvojili su 5 medalja.

U stilu Tradicionalni luk među djevojčicama do 14 godina Dina Posavec osvojila je srebrnu medalju, dok u kategoriji kadetkinja Tena Mikolaj osvaja zlatnu medalju a Ana Žuti osvojila je srebrnu medalju. Među seniorima Nenad Nemec zauzeo je 4. mjesto.

U stilu Olimpijski luk među seniorkama Mija Mance osvojila je srebrnu medalju, dok je u seniorskoj konkurenciji Ian Paska zauzeo 7. mjesto. U konkurenciji juniorki Marta Galina osvojila je brončanu medalju.

Izvor: SK Katarina Zrinski