Alenka Novak: Tiha heroina prve utrke Općine Belica!

Objavu Trkačko Rekreacijskog Kluba Amatera (TRKA) Belica prenosimo u cijelosti.


Alenka Novak, istaknuta humanitarka i volonterka, već dugi niz godina posvećuje svoj život pomaganju drugima. Njena nesebična predanost i angažman čine je nezamjenjivom u svakom humanitarnom događaju i organizaciji.
Tijekom godina, Alenka je postala sinonim za humanost i empatiju, prisutna na bezbrojnim događajima gdje uvijek pruža ruku pomoći onima kojima je najpotrebnija. Njezin rad je osobito prepoznatljiv i u općini Belica, gdje je 29. lipnja 2024. godine igrala ključnu ulogu na prvoj utrci općine.
Na dan utrke, koji je bio izuzetno vruć, Alenka se neumorno brinula za sve trkačice i trkače, osiguravajući da imaju svu potrebnu njegu i skrb. Njen stručni pristup i bogato iskustvo omogućili su joj da promptno reagira u nekoliko intervencija, pomažući sudionicima da sigurno završe utrku unatoč teškim uvjetima.
Njeno prisustvo na utrci bilo je više od same podrške – bila je prava inspiracija svim prisutnima, pokazujući koliko jedan pojedinac može učiniti za zajednicu kada svoje srce i dušu uloži u humanitarni rad.🤍
Alenki izražavamo Vam najdublju zahvalnost za Vaš neizmjerni doprinos i nesebičnu pomoć na prvoj utrci općine Belica održanoj 29. lipnja 2024. godine. Vaša briga i skrb za trkačice i trkače, posebno u teškim uvjetima velikih vrućina, bila je neprocjenjiva.
Vaša spremnost da se uključite u nekoliko intervencija pokazala je Vaše izvanredno znanje, iskustvo i predanost. Bez Vašeg prisustva, ovaj događaj ne bi bio uspješan kao što je bio.
Hvala Vam što ste uvijek uz nas, podržavate nas i što svojim djelovanjem činite svijet boljim mjestom. Vaša nesebičnost i humanost inspiracija su svima nama.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE