Izaslanstvo Općine Nedelišće položilo vijence i zapalilo svijeće za branitelje

U prigodi svetkovine Svih svetih i Dušnog dana u subotu, 31. listopada, izaslanstvo Općine Nedelišće položilo je vijenac i zapalilo svijeće kod središnjeg križa na groblju u Nedelišću.


Prilikom polaganja župni vikar RKT župe Presvetog Trojstva Nedelišće Mladen Cikač, održao je molitvu za sve poginule, umrle i nestale branitelje.

Ujedno su zapaljene svijeće na grobovima branitelja koji su živote nesebično dali za neovisnost Hrvatske.

Polaganju su prisustvovali općinski načelnik Darko Dania, zamjenik načelnika Nikola Novak, predsjednik Općinskog vijeća Ljudevit Bošćak, predsjednik Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata – Ogranak Nedelišće Damir Tomšić i članovi udruge.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE