Hrvatska u polufinalu Svjetskog prvenstva nakon penala, međimurski navijači će slaviti cijelu noć!

Hrvatska nogometna reprezentacija nakon penala je u polufinalu Svjetskog prvenstva. Penal za pobjedu je zabio Ivan Rakitić!

U utakmici je povela Rusija u 31. minuti golom Denisa Čeriševa. Ali vrlo brzo izjednačuje Kramarić zabivši gol u 39. minuti.

Napeta je utakmica cijela, ali bez golova u drugom poluvremenu te se igraju produžeci.

Domagoj Vida iz nevjerojatne prilike zabija drugi gol Rusiji u 101. minuti, za vodstvo Vatrenih 2:1.

Rusija je izjednačila nakon prekida u 115. minuti golom Fernandesa.

Do kraja produžetaka ostalo je izjednačeno te se krenulo u pucanje jedanaesteraca da se odluči tko odlazi u polufinale Svjetskog nogometnog prvenstva.

Hrvatska je tu bila bolja, te je zabila četiri gola, a Rusija samo tri! Rakitić je zabio posljednji penal za pobjedu hrvatske nogometne reprezentacije!

Naša nogometna reprezentacija postigla je fantastičan uspjeh i ujedinila Hrvate u velikom navijačkom slavlju!

Čestitamo od srca svima na fantastičnom nogometnom uspjehu!