Dario Vizinger asistirao za jedan pogodak u rušenju Red Bull Salzburga

Jučer je odigrano 12. kolo austrijske Tipico Bundeslige. Nogometaši Wolfsbergera AC našeg Međimurca Daria Vizinger gostovali su kod prvoplasirane ekipe lige Red Bull Salzburga.

U napetoj utakmici sa čak pet pogodaka, ekipa iz Wolfsbergera upisala je 3:2 pobjedu. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, no u drugom je uslijedo pravi “vatromet”. Poveli su gosti u 50. minuti pogotkom Scherzera, a samo dvije minuti kasnije već je 2:0 pogotkom Joveljića na asistenciju Vizingera.

Domaćini se bude te s dva pogotka u razmaku od pet minuta vraćaju stvari na početak. U 79. minuti uslijedio je novi hladan tuš za favoriziranu domaću ekipu. Peretz je na asistenciju Liendla zabio za konačnih 3:2 i senzacionalnu pobjedu WAC-a.

Ovom pobjedom nogometaši Wolfsbergera došli su do šesnaest osvojenih bodova u jedanaest odigranih utakmica. Trenutno su šestoplasirana momčad lige.