Zagrebačka policija privela je i kazneno prijavila 34-godišnjeg muškarca, koji je hodao Draškovićevom ulicom i bez povoda napadao prolaznice u dobi od 20, 30 i 65 godina.
Bez povoda napadao prolaznice
Incident se odvio u srijedu oko 18.45 sati, kad je hodajući Draškovićevom nasrtao na prolaznice, mašući rukama i zabijajući se u njih. U jednom trenutku je prišao 65-godišnjakinji, u namjeri da ju teško tjelesno ozlijedi i udario ju laktom u lice, nakon čega je prolaznica pala na tlo. U padu su joj oštećene i naočale, stoga policija javlja da je osim teških ozljeda, počinio i kazneno djelo oštećenje tuđe stvari.
Nakon toga je u istoj ulici prišao 30-godišnjakinji koja je stajala ispred bankomata, bez povoda ju uhvatio za tijelo i njenom glavom fizički udario u bankomat. Prolaznica se u jednom trenutku uspjela izmaknuti, ali ju je 34-godišnjak ponovno pokušao fizički napasti. Uspjela je pobjeći, ušla je u objekt za pružanje usluga smještaja i pozvala policiju.







