U Sportskom parku NK Graničara u Kotoribi radi se na poboljšanju uvjeta za nogometaše.
Iako traje ljetna pauza i igrači su na zasluženom odmoru, u Sportskom parku u Kotoribi se ne miruje.

Vrijedna uprava i članovi NK Graničar Kotoriba konstantno rade na poboljšanju uvjeta. Tako se ovih dana poravnao teren budućih pomoćnih igrališta, a danas su započeti radovi na postavljanju navodnjavanja. U planu je uređenje dvaju pomoćnih terena, dimenzija 60×40 metara i 50×30 metara. Također, iza gola uredit će se i manji teren za zagrijavanje.

– Ovaj poduhvat svakako će poboljšati uvjete za treniranje i rasteretit će glavni teren jer će seniori i više od 150 polaznika naše ŠN Donje Međimurje moći trenirati i odigravati utakmice do određenih uzrasta na tim terenima te tako očuvati travnjak glavnog terena. Zahvaljujemo svima koji na bilo koji način pomažu u realizaciji ovog poduhvata, poručuju iz NK Graničar Kotoriba.
Tekst i foto: fb NK Graničar Kotoriba







