Gimnazijalke igraju najbolju odbojku u županiji

Odbojkašice Gimnazije Josipa Slavenskog još su jednom dokazale svoju kvalitetu osvojivši titulu županijskih prvakinja te izborivši plasman na državnu razinu natjecanja.


Tim u sastavu Kala Križnik, Franka Mesarić, Ela Mandir, Lucija Rebrek, Klara Babić, Lucija Babić, Marta Trstenjak, Nika Halić, Maja Štrukelj, Taša Štefičar, Ena Loparić i Lana Horvat, pod mentorstvom profesorice Suzane Trupković, briljirao je u finalu u kojem su učenice odmjerile snage s odbojkašicama Ekonomske i trgovačke škole Čakovec.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE