Dinamo danas igra treće kolo Lige prvaka u 21 sat protiv Red Bull Salzburga.
“Modri” ulaze u susret optimistično zahvaljujući dobrim igrama koje su prikazali u Maksimiru protiv Monaca, gdje su završili s rezultatom 2-2, a bili su bolji protivnik na teškom terenu. Međutim, nakon reprezentativne pauze, momčad Nenada Bjelice nije uspjela potvrditi tu dobru formu, remizirajući na gostovanju u Puli protiv Istre (2-2).







