Žene ženama: Žibekice i Zlatice zajedno za Sigurnu kuću

Ovog petka, od 21. linja od 19 sati u Savskoj Vesi očekuje nas humanitarna utakmica Žibekica i Zlatica.


Žibekice i Zlatice su namjestile gromki i dosadni alarm koji vas treba probuditi ovog petka,  i ostanite budni zauvijek, ne zatvarajte više oči na ovaj i slične probleme, postignimo zajedno da se ukinu sve te sigurne kuće koje sada toliko pomažu tim nesretnim ženama i njihovoj djeci, učinimo sve da postanu bespotrebne i prazne, neka se te kuće pretvore u jaslice, vrtiće, škole i neka u njima odjekuje dječji smijeh, a ne ženski plač!
Dosta je zatvaranja očiju i guranja problema pod tepih, otvorite oči i podržite ovu hvalevrijednu akciju koju su pokrenule naše Žibekice uz suradnju s Zlaticama iz Belice i određenom donacijom pomognite ženama da opet budu ono što jedino žele u životu, a vjerujte nam one samo žele biti voljene, sigurne i važne!, poručuju iz NK Brastvstvo Savska Ves na svom Facebook profilu.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE