Nakon teškog poraza Hajduka Torcidu u povratku kući prati i nevrijeme, pomoć navijačima ponudio i Dinamo

Više od dvije tisuće Torcidaša nakon teškog poraza njihovog kluba čekao je dramatičan povratak kući zbog nevremena.


Svi pravci i iz unutrašnjosti Hrvatske zbog velikog nevremena, snijega i vjetra, trenutnom su zatvoreni. Momčad će tešku noć provesti u Zagrebu, ali navijači koji su uporni da se vrate kućama, imat će besanu noć. Angažirani su i odgovorni za sigurnost u HNS-u. Jurica Jurjević iz odjela sigurnosti nogometnog saveza za RTL danas je kazao kako je pomoć torcidašima ponudio i Dinamo, a posljednji navijački kombi Torcide je, kako doznajemo, u 18 i 15 napustio Maksimir pod pratnjom policije. Po završetku utakmice gostujući navijači koji nisu iz Dalmacije kao i oni koji imaju nekoga kod koga mogu prenoćiti su ispraćeni iz kruga stadiona i užeg centra grada. Za sve ostale navijače Hajduka koji još nisu odlučili hoće li i na koji način krenuti prema Dalmaciji, GNK Dinamo je osigurao hranu i tople napitke u krugu stadiona, kazao je za RTL član HNS-a.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE