Vratar Draškovca junak velikog uspjeha plasmana u polufinale Kupa MNS

_nk-draškovec
NK Draškovec

Jedan od najvećih klupskih uspjeha, ako ne i najveći postigli su nogometaši Draškovca. Plasirali su se u polufinale Kupa MNS u kojem će ugostiti drugoligaša Međimurje nakon što su bili spretniji u izvođenju dodatnih penala 3:1, budući da je utakmica četvrtfinala protiv Nedelišća završila 1:1.

Prvi u vodstvo dolaze domaći u u 60. minuti preko Repalusta. Slavlje je trajalo samo devet minuta jer u 69. kazneni udarac u pogotak pretvara Kršlak. Do kraja susreta više nije bilo pogodaka, a polufinalista su odlučili jedanaesterci.

U lutriji jedanaesteraca bolje su se snašli Draškovčani. Posebnu pohvalu zaslužuje domaći vratar Luka Fodor koji je zabio jedan te je uspio obraniti tri udarca s bijele točke. (nl, dz)