3.9 C
Utorak, 16 travnja, 2024

U srijedu i četvrtaknodigrano je posljednje jesensko kolo Prve lige Telekom Slovenije.

U ovom dijelu sezone naučeni smo kako međimurski napadači iz kola u kolo postižu pogotke, a ni ovo posljednje nije moglo proći bez ovog poduhvata.

Prvi susret 20. kola igrao se u Sežani, a susreli su se domaći Tabor i Celje. Celjani su opravdali ulogu favorita i vrlo lagano stigli do pobjede 4:0.

U vodstvo ih je doveo Nedelišćanac Dario Vizinger svojim 13. prvenstvenim pogotkom.

Na 2:0 povisio je Božić, a isti igrač zabio je za 3:0 na asistenciju Vizingera. Nedelišćanac je svoju dugu asistenciju upisao u 88. minuti kada na njegovo dodavanje pogodak zabija Mitja Lotrič.

Vizinger je igru napustio u 90. minuti, a malobrojna publika nagradila ga je velikim pljeskom. (Nikola Lukman)