U Atonu krenuo Limač kup koji je okupio 54 ekipe

Limač kup
Ovogodišnji Limač kup igraju čak 54 ekipe

Utakmicama 3. ATON limač kupa u Nacionalnom gimnastičkom centru ATON u Nedelišću započela međimurska nogometna groznica koja će se nastaviti slijedeća tri tjedna klupskim prvenstvom Međimurja na mantinele.

Najmlađi zaljubljenici u nogometnu igru uvod su jedinstvenu nogometnu priredbu koja se igra na umjetnoj travi i na mantinelama.

Ovogodišnje 54 prijavljene ekipe će u pet različitih kategorija, U-7, U-8, U-10, U-12 i U-17 sve do nedjelje odmjeravati snage sa svojim vršnjacima.

Nakon uvertire najmlađih nogometnih ekipa, na umjetnoj travi svoje nogometne vještine prikazat će međimurski nogometni klubovi. Počevši od nedjelje 23. prosinca 2017. pa do 5. siječnja 2018. za titulu najboljih borit će se 33 seniorskih, 10 veteranskih i 12 U14 ekipa
U nastavku donosimo rezultate prvog dana ATON limač kupa i satnicu za srijedu 19. prosinca.

Rezultati 18.12.

U7 kategorija

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC
ŠN LUMEN II
1:0
ŠN RUDAR
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II
5:2
ŠN OMLADINAC SLOBODA
ŠN LUMEN
1:4
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA
ŠN SLOGA ČAKOVEC
1:0
ŠN LUMEN II
ŠN OMLADINAC SLOBODA
1:0
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA
3:3
MLADOST KOMET PRELOG
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC
4:1
ŠN PODRAVINA
ŠN RUDAR
3:4
ŠN OMLADINAC SLOBODA
MLADOST KOMET PRELOG
1:3
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA
ŠN PODRAVINA
0:3
ŠN LUMEN
ŠN LUMEN II
4:3
ŠN SLOGA ČAKOVEC
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II
3:1
MLADOST KOMET PRELOG
ŠN LUMEN
1:4
ŠN PODRAVINA
ŠN SLOGA ČAKOVEC
2:1
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC
ŠN OMLADINAC SLOBODA
1:1
ŠN RUDAR
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA
5:4
ŠN LUMEN
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC
6:0
ŠN SLOGA ČAKOVEC
ŠN RUDAR
1:0
ŠN LUMEN II
MLADOST KOMET PRELOG
2:3
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II
ŠN PODRAVINA
1:2

SATNICA 19.12.2018. U-8 KATEGORIJA GRUPA “A”

16:15

A2:A5
ŠN SLOGA
ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

16:30

A3:A4
ŠN OMLADINAC-SLOBODA
ŠN LUMEN VARAŽDIN

16:45
A5:A3
ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC
ŠN OMLADINAC-SLOBODA

17:00
A1:A2
ŠN SVETI MARKO
ŠN SLOGA

17:15
A3:A1
ŠN OMLADINAC-SLOBODA
ŠN SVETI MARKO

17:30
A4:A5
ŠN LUMEN VARAŽDIN
ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

17:45
A1:A4
ŠN SVETI MARKO
ŠN LUMEN VARAŽDIN

18:00
A2:A3
ŠN SLOGA
ŠN OMLADINAC-SLOBODA

18:15
A4:A2
ŠN LUMEN VARAŽDIN
ŠN SLOGA

18:30
A5:A1
ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC
ŠN SVETI MARKO

SATNICA 19.12.2018. U- 17 KATEGORIJA

19:00
A1:A6
NŠ OPĆINA MALA SUBOTICA
ŠN SVETI JURAJ NA BREGU

19:15
A2:A5
NK MLADOST KOMET PRELOG
ŠN RUDAR

19:30
A3:A4
NK DUBRAVKA ZAGORAC
NK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN

19:45
A6:A4
ŠN SVETI JURAJ NA BREGU
NK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN

20:00
A5:A3
ŠN RUDAR
NK DUBRAVKA ZAGORAC

20:15
A1:A2
NŠ OPĆINA MALA SUBOTICA
NK MLADOST KOMET PRELOG

20:30
A2:A6
NK MLADOST KOMET PRELOG
ŠN SVETI JURAJ NA BREGU

20:45
A3:A1
NK DUBRAVKA ZAGORAC
NŠ OPĆINA MALA SUBOTICA

21:00
A4:A5
NK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN
ŠN RUDAR

21:15
A6:A5
ŠN SVETI JURAJ NA BREGU
ŠN RUDAR

21:30
A1:A4
NŠ OPĆINA MALA SUBOTICA
NK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN

21:45
A2:A3
NK MLADOST KOMET PRELOG
NK DUBRAVKA ZAGORAC

22:00
A3:A6
NK DUBRAVKA ZAGORAC
ŠN SVETI JURAJ NA BREGU

22:15
A4:A2
NK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN
NK MLADOST KOMET PRELOG

22:30
A5:A1
ŠN RUDAR
NŠ OPĆINA MALA SUBOTICA

Ostavi komentar