Tko su pobjednici završnice natjecanja u lovu ribe udicom na plovak i Međimurske Feeder lige

Ekipa SMUĐA Draškovec

U nedjelju je održano natjecanje 1 Međimurske lige, 8 kolo na Kanalu u Svetoj Mariji.

Rezultati sektora A: 1. Jan Varga GLAVATICA Prelog, 2. Boris Klarić ČIKOV S. Mna Muri, 3. Marko Jagec LINJAK Ivanovec…

Rezultati sektora B: 1. Zdravko Jurčec LINJAK Palovec, 2. Miroslav Novak SMUĐ Draškovec, 3. Ivan Orehovec KLEN S. Marija …

Rezultati sektora C: 1. Dinko Golubić KLEN S. Marija, 2. Sani Zelinić SMUĐ Draškovec, 3. Denis Špilak SOM Kotoriba …

Ekipno najbolji: 1.  KLEN S. Marija, 2. GLAVATICA Prelog, 3. SMUĐ Draškovec …

Nakon održanih 8 kola 1 Međimurske lige  najbolji POJEDINAC je: 1. Boris Klarić ČIKOV S. M. na Muri, 2. Mario Fundak KLEN S. Marija, 3. Sani Zelinić SMUĐ Draškovec …

Nakon održanih 8 kola 1 Međimurske lige  najbolja EKIPA je: 1. SMUĐ Draškovec, 2. TSH Čakovec, 3. LINJAK Palovec …

Natjecanje II Međimurska liga održano je u Miklavcu, domaćin natjecanja bila je SRD „STARA MURA“ Miklavec.

Rezultati sektora A: 1. Josip Čeki ŠARAN Podturen, 2. Zoran Čeki Z.UDICA 2 Krištanovec, 3. Mario Radiković INTERLAND Čakovec …

Rezultati sektora B: 1. Dragutin Čeh INTERLAND Čakovec, 2. Damir Vrančić VERK Križovec, 3. Goran Božić ŠARAN Podturen …

Rezultati sektora C: 1. Jan Zrna ŠARAN Palinovec, 2. Marijan Rožman Z. Udica 1 Krištanovec, 3. Josip Jagec INTERLAND Čakovec

Ekipno najbolji: 1. INTERLAND Čakovec, 2. ŠARAN Podturen, 3. ŠARAN Palinovec…

Nakon održanih 6 kola II Međimurske lige ZAPAD  najbolji POJEDINAC je: 1. Josip Čeki ŠARAN Podturen, 2. Dragutin Čeh INTERLAND Čakovec, 3. Josip Oršuš RIBICA Turčišće …

Nakon održanih 6 kola II Međimurske lige ZAPAD najbolja EKIPA: 1. INTERLAND Čakovec, 2.  ŠARAN Podturen, 3. RIBICA Turčišće …

Natjecanje 5 kola Međimurske FEEDER lige ISTOK održano je grabi u Ivanovcu. Domaćin natjecanja bio je SRD „LINJAK“ Ivanovec.

Rezultati sektora A: 1. Karlo Bergovec ČRNEC D. Hraščan, 2. Goran Kovač INTERLAND Čakovec, 3. Boris Pintar MURA M. Središće …

Rezultati sektora B: 1. Milan Sović ČIKOV S. M. na Muri, 2. Jakob Kolar OSTRIŽ Novakovec, 3. Miroslav Varga TSH Čaovec …

Rezultati sektora C: 1. Ivan Jurčec ČRNEC D. Hraščan, 2. Matija Stojko ČIKOV S. M. na Muri, 3. Željko Rob MURA M. Središće ….

Ekipno najbolji: 1.  ČRNEC D. Hraščan, 2. ČIKOV S. M na Muri, 3. OSTRIŽ Novakovec …

Natjecanja 5 kola Međimurske FEEDER lige ZAPAD održano je na Kanalu Donja Dubrava. Domaćin natjecanja bilo je SRD „ŠTUKA“ Donja Dubrava. Organizator svih ribolovnih natjecanja je Međimurski ribolovni Savez.

Rezultati sektora A: 1. Darko Petković GLAVATICA Prelog, 2.  Mihael Pongrac KLEN 1 S. Marija, 3. Goran Jeđut LINJAK Palovec …

Rezultati sektora B: 1. Dragutin Peter KLEN 2 S. Marija, 2. Damin Novak LINJAK Palovec, 3. Tomislav Hozjak TRNAVA Hodošan …

Rezultati sektora C: 1. Dinko Vidović LINJAK Palovec, 2. Dražen Pešec TRNAVA Hodošan, 3. Stjepan Pongrac KLEN 1 S. Marija …

Ekipno najbolji: 1. LINJAK Palovec, 2. TRNAVA Hodošan, 3. KLEN 1 S. Marija …

 

 

Ostavi komentar