15 C
Čakovec
Subota, 2 ožujka, 2024

Tko su igrači nominirani u kategoriji ‘Najbolji međimurski nogometaš’?

Međimurski nogometni savez po drugi put organizira Dan međimurskog nogometa čija će se završna svečanost proglašenja održati 19. siječnja u Centru za kulturu Čakovec.

Međimurski klubovi koji se natječu u 3. NL – skupina Sjever nominirali su po četiri igrača iz svog kluba (vratar, obrambeni, vezni, napadač), dok je 16 igrača u izbor ušlo na temelju stupnja natjecanja njihovog kluba (HNL, Prva NL i igrači iz inozemstva) i ostvarene minutaže u aktualnoj sezoni, poručuju iz Međimurskog nogometnog saveza.

Nominirani u kategoriji NAJBOLJI MEĐIMURSKI NOGOMETAŠ su:

  • Andrašec Luka – Nafta 1903 (Lendava, Slovenija)
  • Antolović Fran – Rudar (Mursko Središće)
  • Barat Nikola – Polet (Sv. Martin na Muri)
  • Bobičanec Luka – Celje (Slovenija)
  • Burek Dominik – Graničar (Kotoriba)
  • Bušnja Denis – Dinamo Tbilisi (Gruzija)
  • Dominić Ivan – Dubrava Tim kabel (Zagreb)
  • Domjanić Niko – Varaždin
  • Gal Igor – Graničar (Kotoriba)
  • Hlišć Neven – Dinamo (Domašinec)
  • Horvat Matija – Leoben (Austrija)
  • Igrec Stjepan – Nafta 1903 (Lendava, Slovenija)
  • Jadanić Karlo – Graničar (Kotoriba)
  • Jambres Dino – Polet (Sv. Martin na Muri)
  • Jelavić Petar – Međimurje (Čakovec)
  • Kanižaj Viktor – Lokomotiva (Zagreb)
  • Kodba Niko – Rudar (Mursko Središće)
  • Krznar Stjepan – Dinamo (Domašinec)
  • Lacić-Klarić Leon – Međimurje (Čakovec)
  • Lesjak Zoran – ZTE (Zalaegerszeg, Mađarska)
  • Mesarić Leonard – Polet (Sv. Martin na Muri)
  • Nađ Dario – Graničar (Kotoriba)
  • Nedeljko Kevin – Rudar (Mursko Središće)
  • Patafta Nino – Polet (Sv. Martin na Muri)
  • Petak Filip – Dinamo (Domašinec)
  • Pigac Silvio – Nafta 1903 (Lendava, Slovenija)
  • Prekupec Ivan – Dinamo (Domašinec)
  • Puclin David – Nantong Zhiyun (Kina)
  • Rebernik Mihael – Nafta 1903 (Lendava, Slovenija)
  • Štefulj Daniel – Slaven Belupo (Koprivnica)
  • Turk Daniel – Međimurje (Čakovec)
  • Vaš Arpad – Rudar (Mursko Središće)
  • Vinski Luka – Međimurje (Čakovec)
  • Vizinger Dario – Warta Poznań (Poljska)
  • Vuk Matej – Istra 1961 (Pula)
  • Zvonarek Lovro – Bayern München II (Njemačka)

Foto: MNS

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

43,705FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE