Teška pobjeda Kaštelanki u utakmici sa ŽOK Vrbovec

odbojka žok
Teška utakmica odbojkašica Kaštela

U dvorani OŠ Belica odigrana je utakmica 18 kola ,1B odbojkaške lige centar između ŽOK Kaštel Pribislavec i ŽOK Vrbovec. Bila je to teška pobjeda domaće ekipe jer su gostujuće igračice pružile odličnu partiju te uz osvojeni set pružile su veliki otpor Kaštelankama.

Prvi set bez većih problema su osvojile Kaštelanke sa 25:16, drugi set Kaštelanke se opuštaju i gostujuće ga igračice osvajaju sa 25:22. Treći i četvrti set, uz pomoć navijača u neizvjesnoj završnici, domaće igračice pobjeđuju sa 25:19 i 25:23 i osvajaju tri boda ukupnim rezultatom 3:1.

Poslije osamnaest kola Kaštelanke se nalaze na 7 mjestu sa 25 boda a u sljedećem kolu slijedi gostovanje u Zagrebu kod OK Olimpik II.

Ekipa ŽOK Kaštel igrala je u sastavu: Ema Frančić, Laura Frančić, Željka Obadić, Dina Sabol, Prprović Petra, Herman Ljerka, Bulović Iva, Inka Varga, Mirjam Varga, Mateja Posavec, Tija Budiša, Matea Knezić

Trener:Marko Obadić

Za OK Vrbovec nastupile su: Anamarija Kajinić, Paula Kuten, Remenarić Sara, Jezerčić Ivana, Čkrinjarić Petra, Adžič Maria, Borko Mia, Popović Marija, Herendić Karolina, Gradečki Laura, Petek Marta

Trener:Popović Zorko