Susjedski derbi Centrometal-Jedinstvo (GM)

NAJAVA 6.KOLA MNL

Od I.MNL, izdvajamo susjedski derbi između Centrometala i Jedinstva (GM), derbi kola igraju Graničar (K) i Dinamo (P), dok se u derbiju začelja, sastaju Galeb i Trnava. U A skupini, vodeći dvojac Dubravčan i Draškovec, ne bi smjeli imati većih problema sa Borcem i Radničkim. Općinski dvoboj u B ligi, igraju Hajduk (B) i Venera PMP, dok se vrlo zanimljiv susret igra u Miklavcu, između Budućnosti i Bratstva (SV). U III.MNL, Zasadbreg i NŠ Međimurje-Čakovec, trebali bi upisati nova tri boda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Polet (P) – Bratstvo (J), I.Križarić, Jakovljev, F.Aldić ; S.Novak, Centrometal – Jedinstvo (GM), G.Žganec, Tuksar, Mihoci ; Darko Jambrović

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Mladost (SM), Velđi, Bacinger, Mihalić ; Kolarić, Graničar (K) – Dinamo (P), Fleten, Šupljika, D.Novak ; Mijo Horvat, Galeb – Trnava, Juras, B.Križarić, I.Horvat ; Novaković, Spartak – Hodošan, P.Kolarić, Zobec, F.Aldić ; Sokač, Sloga (Š) – Podturen, Hrženjak, Felker, I.Žganec ; Bacinger, BSK – Sloboda (S), Filipić, Čurila, Ž.Novak ; Mesarić

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Drava (K) – Jadran, R.Kolarić, Šegović, F.Novak ; Marin Horvat, Naprijed – Omladinac (DS), Klarić, Bašek, Cvetko ; Đuranec, Draškovec-Geothermae – Radnički, Đurđek, Vlahek, Kedmenec ; Podgorelec, Budućnost (P) – Drava (DM), Turk, Balić, Marciuš ; Mezga, Vidovčan – Borac PMP, Srnec, Tomašić, Tomšić ; Modlic, ČSK – Croatia, Klobučarić, Vlah, V.Baksa ; Dino Jambrović, Dubravčan – Borac (DH), Rodrigue, Fažon, Vuk ; Hajdinjak, Mladost (I) – Mladost (D), Filipčić, Kantoci ; Korunić

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Hajduk (Š) – Jedinstvo (NSD), Juračić, Čurila, D.Novak ; Brezovački, Plavi (Pek.) – Sloboda (M), Dumančić, Čižmešija, D.Horvat ; Kopasić

Nedjelja:

Hajduk (B) – Venera PMP, D.Mesarić, Kočila, R.Novak ; Sabol, Mali Mihaljevec – Donji Koncovčak, Dumančić, Čeke, Korunek ; Radek, Budućnost (M) – Bratstvo (SV), Škrobar, Hrušoci, Kraljek ; Borko, Trnovec – Mura, D.Aldić, M.Mesarić, Nedeljko ; Posedi, Pobjeda – Strahoninec, Bubek, Hrustek, Pintarić ; Puklavec, Omladinac (M) – Sokol, Hergotić, Sanjković, Muktić ; Vlahek

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Bratstvo (P) – Otok, Tomičić, Dežđek, Vršić ; D.Kovač, Vučetinec – Parag, Rodrigue, Hrustek, Tomšić ; I.Kovač

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Napredak, Sokač, D.Sukanec, Kukovec ; Kovačić, Mladost (S) – Međimurje-Čakovec, Koprivec ; Perko, Torpedo  – Zebanec 1986, L.Baksa ; Z.Novak, Dinamo (Ž) – Graničar (N), Graf ; Talan

Dubrava je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

Foto: Facebook NK Centrometal Macinec

 

 

 

 

Ostavi komentar