16.7 C
Petak, 29 ožujka, 2024

Šest medalja za streličare “Katarine Zrinski“ na turnira u Ivanić Gradu

Streličarski klub “Tomislav” bio je organizator dvoranskog turnira u Ivanić Gradu na kojem je nastupilo pedesetak streličara iz 18 klubova BiH i Hrvatske.

Streličari iz “Katarina Zrinski“ Čakovec bili su najbrojniji jer su nastupili sa šest natjecatelja, a pri tome su osvojili i šest medalja.

U stilu olimpijskog luka među seniorima, čitav turnir, staloženo i sigurno otpucao je Tihomir Miljan i na kraju uspio osvojiti zlatnu medalju. U stilu standardnog luka među kadetima Jan Miljan također je osvojio zlatnu medalu. Među veteranima Stijepan Oehler osvaja srebrnu medalju.

U stilu goli luk među seniorkama Mija Mance osvojila je srebrnu medalju. U stilu složenog luka Štefan Granatir u kategoriji dječaka do 14 godina osvojio je zlatnu medalju, dok je u stilu dugi luk Karlo Flajšer, u kategoriji dječaka do 14 godina također osvojio zlatnu medalju.