STOLNI TENIS: Noa Vresk drugi junior na 37. Kupu Grada Rijeke

Trojica igrača Stolnoteniskoga kluba Mihovljan u subotu i nedjelju su igrala na 37. Kupu Grada Rijeke za mlađe kategorije, na kojemu se u deset kategorija natjecalo 176 igrača i igračica iz hrvatskih klubova. Najbolji od njih je bio Noa Vresk, koji je osvojio drugo mjesto u kategoriji juniora, izgubivši u finalu od Petra Znike iz GSTK Zagreba, opravdavši poziciju drugoga nositelja. Matija Strbat se natjecao u kategorijama kadeta i juniora i u objema se probio u završnicu. Među kadetima se probio do četvrtfinala gdje je ispao od Simona Vinceka iz Visije (Bartolovec), a u kategoriji juniora do osmine finala, gdje ga je u osmini finala eliminirao Kasi Smailji iz kluba organizatora, STK Srdoča. Odličnom igrom je oduševio najmlađi od Mihovljančana, Arien Kovačić, koji se natjecao u kategoriji najmlađih kadeta. S tri lagane pobjede je uvjerljivo prošao kvalifikacijsku skupinu, a zatim u osmini finala nakon teške borbe u pet setova i Milčića iz Aquaestila Duga Resa, ali je zatim u četvrtfinalu za njega pre teška prepreka bio Milčićev klupski kolega Leon Benković od kojega je izgubio s 3:0. (Franjo Flac)